× Whatsapp Destek

Halkalı Boyacı Alçıpan Alçı Boya Ustası Tadilat Fiyatları

Halkalı Boyacı Alçıpan Alçı Boya Ustası Tadilat Fiyatları 90lı yıllarda metan gazı sıkışması sonucu patlayan çöplük haberleri ile ismini duyuran halkalı bugün modern yapılaşmaya örnek bir yerleşim bölgesi olma yolunda ilerliyor. irili ufaklı onlarca konut projesinin devam ettiği bölge büyük bir değişim içerisinde... çöplükten eğlence merkezi haline gelmiştir.

Halkalı Alçıpan Ustası, Niş ve Asma Tavan uygulamalarımız yada Halkalı Alçıpan Bölme Duvar, Halkalı Tv Ünitesi, Halkalı Alçıpan Gergi Tavan ve Perdelik aramalarınız da, Tadilat Dekorasyon firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Halkalı ve çevre ilçelerde hizmet veren firmamız, ofis, cafe, iş yeri, fabrika, okul ve yapılarınızı, iç ve dış dekorasyon olmak üzere sizlere, Anahtar Teslim Tadilat hizmeti sunmaktadır.

 

Halkalı Alçıpan Ustaları olarak sizlere ALÇIPAN çalışmalarımızda, en şık model ve tasarımlarımızı sizlere sunarak yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. ALÇIPAN uygulamalarında sizlere alçı sıva, elektrik ve boya badana ile birlikte hizmet sağlıyoruz.

whatsapp
Halkalı Boyacı Alçıpan Alçı Boya Ustası Tadilat Fiyatları