× Whatsapp Destek

Merter Boya Alçı Ustası Fiyatları

MERTER BOYA ALÇI USTASI 0543 693 1088 telefon numramız ile sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Merter boya badana alçi siva kartonpiyer tamirat tadilat hizmeti siz değerli müşterilerimize hizmet saglamaktayız. Merter bölgesinde yüzlerce memnun müşterimiz bulunmaktadır. Boya alçı ve badana konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Firmamız boya hizmetini verirken müşteri istek ve beklentilerini ön planda tutmaktadır. Günümüzde bir çok firma kalitesiz malzeme ve usulüne uygun olmayan iş yapmaktadır. Bizler bu noktada hem kaliteli ürün kullanmaktayız hemde müşterilerimizin istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermekteyiz. 

Merter bölgesi yoğun olduğu için göç ve taşınma durumu diğer bölgelere göre biraz daha yoğun olmaktadır. Bizler bu bölgede güzel ve temiz işler çıkarak müşterilerimizin beğeni ve beklentilerini karşılamayı başardık. Bu bölgedeki bir çok sevdiğimiz müşterimiz bizleri referans gösterdi. Bu sayede bir çok iş yapma fırsatı bulduk. Sektörde aynı kalite ve çizgide ilerlemeye devam edeceğiz. 

Merter Boya Badana Ustası Fiyatları

Bu bölgede özel fiyat politikası uygulamaktayız. Özellikle bizleri tavsiye eden müşterilerimize bir sonraki yıl yada bir sonraki işmizde daha uygun fiyat vermekteyiz. Müşterilerimize kesinlikle bizden fiyat almadan iş yapmayın diye bilgi verdik. Yapmış olduğumuz kampanyalar ile en uygun fiyat garantisini sunmaktayız. 

Merter Tadilat İşleri:

Eskiyen ve bakım isteyen evlerde insanlar yeni çalışmalar yapmaktadır. Özellikle bunlar mobilya, yer döşemesi, boya, badana, alçı gibi işler yaptırılmaktadır. Bu gibi işler olduğunda bizler direkt devreye girmekteyiz. Bu konuda deneyimli kadromuz ile profesyonel ve tam zamanlı hizmet vermekteyiz. 

 

 

whatsapp
Merter Boya Alçı Ustası Fiyatları